Karlos24

NOVÝ TYP VIRU! Neznáte někdo nějaký způsob/program který zníčí proces, který nelze killnout příkazovou řádkou?

Jde o nový druh trojského koně, který se prý objevil cca před týdnem (Sirefef.O)..Pokud na něj pustím antivirovou kontrolu, tak jí zruší..Nepomohly ani programy typu spyware termintar,doctor atd..Smazání v procesech přes CTR ALT DELETE také nelze, bez odezvy nebo přístup odepřen..Nemáte nějaký nápad jak se toho zbavit?
Doplňuji:
Windows defender také selhal

Nejlepší odpověď
beer

Neznám jak, ale vím o něm. Zkus sledovat diskuzi třeba zde:
http://www.vi­ry.cz/forum/vi­ewtopic.php?f=13&t=­116304&start=0
Doplňuji:
Jinak nález zkopírovat, a odeslat na stránky tvého antiviru.
U Avastu také pomáhá (nejde-li odstranit) provedení kontroly systému při startu PC – většinou ho odstraní.

Další odpovědi
Michal Kole

Stáhnout si ze stránky http://www.av­g.com/cz-cs/avg-rescue-cd-download AVG rescue CD, vypal na CD a spusť antivir z CD, pak by neměl být problém.

Nebo vyndej harddisk připoj jej k jinému PC a spusť antivir na jiném PC

Co nouzový režim v tom nejde ?

Pokud to potřebuješ vědět podrobněji napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz a pokusíme se něco vymyslet jiného.

Ono někdy smazat proces je daleko horší než být s virem. Některé viry se zakoření v systému tak „šikovně“, že když je antiviry smažou tak ti PC nenastartuje.

Hykam

Zkuste tento nástorj od esetu http://www.eset­.cz/cz/stahnou­t/nastroje/de­tail/family/52/

led

Prosím, napíšte, ako sa prejavuje. Ďakujem