BENYTA

Nový typ písma,jak se vám líbí?

Novinky přijímám ráda,nejsem skeptik,jde jen o zvyk…
Hlavně at zůstane stejná úroven kvality těchto stánek…
Přeji všem hezký den…
Doplňuji:
stránek

Nejlepší odpověď
annas

Možná administrátoři reagovali na podněty, které zaslal GangstaHelper po konzultaci s námi. Jedna připomínka směřovala k tomu, že otázky jsou příliš nahuštěné. Tím, že se zmenšilo písmo, pro mě je to lepší, ale nezvyklé.

Další odpovědi
Losos

Ono se něco změnilo ? :) V tom případě jsem nic nezaregistroval, takže za sebe mohu říci, že se mi změna líbí, neb žádnou nevidím :)

oskar

Kdo to zase vymyslel?Nelíbí se mi to!

taku1

Písmo je pouze o něco menší a stránka mi teď přijde o mnoho přehlednější. Komu vyhovovalo větší písmo, může si zvětšit zobrazení v prohlížeči (stačí zmáčknout najednou klávesy [Ctrl] a [+] )

BEAES

Jejda, já si také ničeho nevšimla, tak to asi bide OK, když mě to neprásklo do očí!