Nový počítač a píská, když je vypnutý. Co s tím?

Jedná se o mini počítač ASUS VIVO PC VM42 a když je vypnutý, tak píská. Již už mám tento druhý a opět píská. Zda ho zase reklamovat?

Odpovědi:

Zlatý

Reklamace...
Problém je hardwarový - tak ať se záruka ´snaží´...
;-)
BTW - jen ze zajímavosti - proč sis pořídil/a něco takového?

Pokročilý

Jo reklamace. A nejlíp si nech vrátit peníze, pač je to krám.
Zajímá mě to samé jako Gecco. Co vede člověka k tomu koupit si de facto netbook bez monitoru. Musí to mít nedostatek výkonu už když to ve fabrice balí do krabic. A co za pár let...

Stříbrný

hardware pravděpodobně HDD nebo větrák (pokud nějaký je) ale že ve vypnutém stavu...odpoj od sítě a vyjmi na chvíli baterii co se bude dit

Diskuze k otázce

Domiiiniii

Odešel mi práce ASUS počítač po 10 letech a potřebovala jsem něco nového a něco, co stačí pro administrativní práci. Víc počítač nevyužívám, takže něco i finančně dostupného. A jaký byste mi teda poradili počítač? :)

Zlatý

gecco

Administrativní práce (+ nějaké to browsdání, filmy...), cca ve stejné ceně?
a) libovolný levný notes (výhodou je přenosnost a monitor)
b) ´klasický´ počítač (výhodou je relativně snadná možnost upgrade nebo opravy)
___
Tohle je předražená ´módní záležitost´...
;-)

Stříbrný

cochee

Mi se to zas až tak předražené nezdá. Jaký notes dostaneš za cca šestku? Zase jen nějaký Celeron a v něm větší HDD a víc RAMky nebude a displej bude málokdy 15,6'', spíš nějaký 11,6'' a to je vždy jen nouzovka, na administrativní práce musíš stejně připojit monitor, pořádnou klávesnici a pořádnou myš. A jak zelí žehrá na nedostatek výkonu, můžu ubezpečit, že i ten posratý Celer za 6k je určitě výkonnější než můj 10r starý jednojádrový Athlon XP a přesto si s ním bohatě vystačím na téměř cokoliv, co potřebuju, s přimhouřením oka umí i HD video :-)

Zde bych ale asi žehral na nedobrou konstrukci. Něco je špatně, asi s chlazením, když se tohle děje.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.