Ewíík

Nový operační systém Anonymous OS

Kde se dá stáhnout tento operační systém nikde to nemůžu najít .. Děkuji ( Ano vím co to je a co to dělá,nemusíte mě poučovat o tom co se smí a nesmí a mít blbé kecy)

Nejlepší odpověď
Hlada

http://anonymous-os.tumblr.com/dow­nload

Další odpovědi
lukas.zmizik

já bych to nestahoval, je to jen mediální fraška, žádný operační systém nevymysleli, je to postavené na jádru linuxu a pokud už to stáhneš, doporučuji spustit přes live dvd nebo ve virtual boxu, může to být plné virů

RomanP

O těch blbých kecích. Milá dámo když jste tak dokonalá tak proč se tady ptáte na takové věci asi nejspíš proto, že neumíte hledat na internetu a hlavně číst ty články až do konce. Tady se vám jen snažli odpovědět že to nejspíš není zase taková pravda a že se někdo jen snaží zviditelnit a počítá s tím že se najde hodně naivních lidí, co to bude shánět a cpát si to do kompu.

siva01

Hledáte Tails. To je live linux, který spouští TOR hned už při startu systému. Přes TOR komunikuje prohlížeč i konzole.
Doplňuji:
Tak existuje i prý Anonymous-OS, ale to má být podvrh

http://computer­world.cz/softwa­re/anonymous-os-podle-vseho-obsahuje-skodlivy-kod-44737

Zdroj: https://tails­.boum.org/

beer

Stáhnout to jde jak uvádí Hlada, ale ty si chceš něco takového pustit do počítače ?? Vždyť víš prd co to obsahuje a najednou budou klidně tvůj PC ovládat hackeři bez tvého vědomí .. ))

DDarent

Tento os nepotvrdil ani sám anonymous, takže ho rozhodně nikde nestáhneš a navíc bys musela bejt fakt dobrej programátor na jeho ovládání. ty videa na youtube můžou/sou podvody.

JustPotato

Ja ho stahoval z ulozto.cz. Je tam jak iso tak torrent. A panove/damy, Anonymous je otevrena skupina lidi, kteri jsou schopni se nabourat treba jen na wifi. Tudiz, pokud dokazete obejit jakykoliv system zabezpeceni, muzete se prohlasit za clena Anonymous. Tudiz nechapu, jak muzete napsat, ze to je fake…