Avatar uživatele
ZuzaK

Nový odšťavňovač – zkušenost?

Ahoj, nemáte někdo zkušenost z tímto odšťavňovačem – http://www.eu­juicers.cz/cs/ka­talog/odstavno­vace/domacnos­ti/snekove-odstavnovace/sana-juicer-euj-707-by-omega-cervena?
Měla by to být novinka. Není úplně levný, ale chceme se na něj složit a koupit jako svatební dar, tak by se nám hodily nějaké zkušenosti, abychom novomanželům nekoupili něco nekvalitního. Díky :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3702 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

No vypadá hezky, ale to je tak vše. Doma ho nemám a nikdy bych ho nekoupila, vše z telešopingu je předražený šmejd. Ona ta reklama v TV je docela drahá a někdo ji zaplatit musí. Myslím si, že za ty peníze koupíte nějaký profi.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Broukk

Koupil si někdo tento odšťavňovač? Právě se teďka rozhlížím po koupi nějakého a uviděla jsem tento v elektru, zdál se poměrně kvalitní a bytelný + se mi líbila možnost doživotní záruky.

před 2625 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DomcaJe

Taktéž jsem ho pořídila a myslím si, že to je super investice do života. Nedělám s ním pouze jenom ovoce, ale taky různé kaše, kořenovou zeleninu, případně smoothie. Je fakt super.

před 2615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

Já jsem si ho koupila před rokem, a zatím jsem stoprocentně spokojená. Odšťavňuje efektivně, není hlučný a je prakticky samočistící.

před 2622 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování