*_Leuška_*

Nový mobil

Která značka mobilu je lepší iPhone nebo Black Berry..??

Nejlepší odpověď
balca

Podle toho na co mobil potřebuješ,pokud jsi např. manažer potřebuješ dost odpovídat na emaily,kalendář,u­pomínky tak nejspíš Black Berry,ale podle mě je spíše lepší volba iPhone,ten je skvělý,pokud nechceš utrácet příliš peněz tak nějaký Android telefon,např. od Sony,Samsungu…

Další odpovědi
Damiana

Na iPhone nedám dopusit. Jsem s ním opravdu spokojená. Doporučuji.:-)

huxa

iphone má řadu doplňků za rozumnou cenu, zato si připlatíš za mobil, ale máš koupenou i kvalitu. Plně ti jej ale dokáže vynahradit Black Berry se stejnými parametry za polovíční ba i menší cenu a je to také ověřená značka