anci

Nový formát UDÁLOSTÍ ? :) Konečně!

Četli jste dnes na idnes.cz nebo v novinách o změnách které se chystají na Události na čt1? Myslím že je dobře že bude jen jeden moderátor, nač platit dva, když to může přečíst jeden a navíc mi přijde fajn, že budou mít hodinu místo nynějších 33 minut. Události jsou jediné seriozní zpravodajství. Četla jsme komentáře od někoho kdo říkal že to bude nuda, ale to bych potom doporučila přepnout na SUPERbulvární Novu, kde se dozvíte staré zprávy.Mohli by častěji kontrolovat Reuters…

Nejlepší odpověď
Drap

Ani pětkrát nový formát nezabrání tomu aby zprávy nebyli tendenční a aby byly skutečně objektivní, když už si je platíme.