maruš

Nový facebook.

Tak jsem si také založila stránky na facebooku,ale protože v tom nejsem tak obeznámena,zajímalo by mě,jestli zjistím,popřípadě jak,kdo nebo kdy byl na mém profilu.Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
quentos

Zjistit se to dá pomocí různých facebookových aplikací, např. když si dáte do facebookového vyhledávače Who Visited You, nebo My Top Fans
Doplňuji:
huxa: to není tak docela pravda, musíte umět vybírat. Většina takových aplikací skutečně vybírá náhodně, nicméně některé to skutečně umějí.

Další odpovědi
Elile

To nezjistíš..

huxa

to nelze zjistit, ty „aplikace“ jen vyberou náhodně tvé přátelé :)