hubickova

nový email od seznamu

Taky už máte nový email od Seznamu?Absolutně mi nevyhovuje a je pěkně hnusný a navíc se do něho nemůžu dostat!!!Včera to šlo asi na podruhé,dneska od rána nic.Proč to nemohlo zůstat při starém????!!!!
Doplňuji:
Jo a ještě by mně zajímalo,jak přeposlat zprávu na více adres-při starém jsem klikla na přeposlat a otevřela adresář a naklikala příjemce.Jak teď na to???

Nejlepší odpověď
anonym

Mám stále původní e-mailovou schránku od Seznamu a všechno v pohodě funguje.

Další odpovědi
Monča.R.E.T.

za prvé klid uklidni sé(to chce klik a nohy v teple:D)
za druhé ano taky se mi to stalo

Doplňuji:
*klid už zase neumim psát

fablen

Nový e-mail mi seznam zprovoznil už před pár měsíci v rámci testování. Nyní by již takřka vše mělo fungovat bez problémů. Osobně mi jdou hůře (pomaleji) mazat e-maily hned po otevření, jinak s e-mailem problém nemám. Závažnější nedostatky a chyby, které měl, byly odstraněny.

beer

Taky už proběhla změna, zatím rozpaky. Starej mně vyhovoval víc. Zjišťuji ale, že má také nějaké vylepšenosti, půjde jen o zvyk – návrat totiž není možný, jak uvádějí.
Co se týče použití, měl by ti přijít majlík od Seznamu, kde všechno najdeš (mně přišel současně se změnou).
Poslat zprávu více uživatelům teď děláš tak, že jdeš na Nová zpráva, a klikneš na panáčka na konci řádku Komu. Otevře se ti adresář, no a vkládáš adresy.
Nejvíc mně ale vadí, že můj hloupý mobil vidí nyní maily jen v mobilním zobrazení a to je děs. Při staré verzi jsem to viděl stejně jako na PC..

Michal Kole

Mám, a žádné bugy jsem nezaregistroval, jako že by mi emaily zmizly či něco podobného

Nikkol

Ano, mám. A funguje stále stejně. Nevidím ani zlepšení , ani zhoršení. Jen mi zmizel oblíbený vzhled a z těch nových mne žádný neoslovil. Ale to je jen kosmetická záležitost.