Orange

Nový druh šarlatánů

Také jste si všimli na internetu kupy všemožných tréninků, kde vás autor velmi rád naučí, jak zbohatnout a být šťastný? Mám na mysli jména jako Hanuš, Říha, Kirš a podobní.. Nově také neurorestart. Trošku jsem si zjišťoval informace a většinou je to jen prázdné a obecé tlachání, kde si za pár videí účtují okolo 9 tisíc Kč.

Přijde mi to jako novodobý druh podvodu. Jak to vidíte vy? A to ani nemluvím o tom, že přečtením 5 knížek se toho můžete dozvědět mnohem víc.

Nejlepší odpověď
www

Neřekl bych šarlatáni, ale šikovní podvodníci.
Jde jim o získání peněz a to především 😁 !
Mají v lidské společnosti dost těch, kteří jim přes veškerá ověřitelná varování rádi naletí. A proto „šarlatáni“ úspěšně bohatnou. 🙂
Něco podobného je také alternativní medicína, astrologie atd.
Ti podvedení si to svým způsobem ale zaslouží.
Názor

Další odpovědi
anonym

Kde není poptávka, tam není nabídka .
Dokud bude dostatek lidí, kteří budou chtít bezpracně a snadno a bez vlastní námahy zbohatnout, zhubnout, vyléčit se, najít si partnera, být šťastní, naučit se cizí jazyk, atd. atd. bude dost lidí, kteří jim to žádáné budou nabízet.

Drap

To je každého volba jak se chce vzdělávat. Zda samostudiem či za pomocí podobných kurzů. Pořadatelé těchto akcí se snaží taky vydělat. Každý se zkrátka živí jak mu to jde a co je mu blízké.

Rocker

Nesmíš všemu věřit,nedal bych takovému člověku ani korunu.

suaeda

Co na to odpovědět – jedině „zdravý selský rozum“ a podobným akcím se zdaleka vyhnout. Velký problém ale je o těchto „podvodech“ přesvědčit své kamarády/-dky a také příbuzenstvo. Lidé, kteří tyto služby nabízejí jsou většinou zdatní řečníci, kteří navíc trochu přičichli k psychologii a dokážou s lidma dobře manipulovat. Je to podobné jako u předváděcích prodejních akcí.

anonym

Přidávám EFT, ťukání na různé části těla a říkanky. Novodobé podnikání které nic nevyrábí, jen se přesouvají peníze. Zadejte tuto zkratku EFT do vyhledávání Youtube, ťukají a ťukají, a pořád z toho nic nemají.