cvak

Nový disk,nový windows nic nefunguje správně co s tím?

Dobrý den koupil jsem si nový pevný disk do svého notebooku a mam na něm windows 7 ultimate můj problém je že jsem si stáhnul přehrávač km player a když tam přehrávám video tak blbne je do levé půlky obrazovky a ještě pod ním jakoby problikávají barvy(omlouvám se za blbý popis nevím jak jinak to popsat) když to pustím ve vlc playeru tak ten obraz je příšerný a video je zasekané,pomalé nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
Bedy

Předpokládám, že v počítači nemáte nainstalované balasty typu K-Lite Codec Pack, Codec Pack All in 1 apod. – pokud ano, odinstalovat.

Pokud ne, doporučuju vyměnit přehrávač buď za VLC nebo Windows Media Player. Ve Windows 7 a 8 je WMP dobrý přehrávač a dokáže přehrát víc než předtím.

A kdyby něco nešlo, tak doporučuji ho doplnit o CCCP, což jsou filtry, které si dekódování videí režírují sami na rozdíl od těch balíků kodeků, kde jsou různé verze různých kodeků, kde výsledkem je pak to, že obraz nebo zvuk blbe nebo nejde vůbec či přehrávač spane. Tohle u filtrů nehrozí.
Doplňuji:
Jo jinak si zkontrolujte, zda-li máte nainstalované ovladače grafické karty. Najdete je na oficiálních stránkách výrobce počítače nebo přímo u výrobce grafické karty (amd.com nebo nvidia.com zpravidla).

Zdroj: http://cccp.war­psharp.info/re­lease/Combined-Community-Codec-Pack-2013-05-30.exe