arygnoc

novoročné predsavzatia

začínate ich ľutovať?
držite sa (napr. fajčiari, čo sľúbili, že prestanú)

vydržíte vo svojom predsavzatí?

ja osobne som si našťastie žiadne nedal. :)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano,zatím se jich držím!Ale že přestanu kouřit,to jsem si nadala,protože to moje kouření ani nestojí za řeč /2–3 cig.večer/.
Doplňuji:
Oprava – nedala.

Další odpovědi
anonym

Já si každoročně dávám předsevzetí,že NEpřestanu kouřit a a nikdy jsem to neporušil!

Drap

Nedávám si předsevzetí, takže mně ani nemůže potkat žádné zklamání z toho, že jsem to nezvládl.

anonym

Budem ožratý ako prasa. A to kvalitne. Žiaľ, nedarí sa a mám pramalý dôvod.

MILAN1961

NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ SI UŽ ASI 20LET NEDÁVÁM,STEJNĚ TO ZA 2–3 DNY PORUŠÍM,TAKŽE TO NEMÁ SMYSL