kamila44444

Novofundlandský pes v bytě?

Ahoj.Chtěla bych se zeptat,jestli je možné,aby Nofonudlandský pes žil v paneláku 3+1.Měl by dost pohybu.

Nejlepší odpověď
Elile

Podle mě by toto plemeno v paneláku trpělo i přesto, že má dost pohybu, protože za 1. je to velké plemeno, za 2. by se nudil nebo by se mu stýskalo, když budete v práci, či ve škole (když máte barák tak ho můžete nechat na zahradě), ale samozřejmě to možné je, ale raději, být Vámi, bych si pořídila menší plemeno nebo zajistila pohyb psa i za doby, kdy jste pryč či na dovolené (např. babička, teta, kamarádi). To jsou docela závažné problémy.. Ale jestli jste trochu zkušenější, a jste odhodlána si tuto pořídit, zkuste to. 🙂

Další odpovědi
Drap

Pokud bude mít dostatečně dlouhé procházky, pravidelné venčení a dost pohybu, tak proč ne, jako každé jiné plemeno.

slad08

Do paneláku bych spíše doporučil nějakého gaučáka (tedy malý pes).
Ale když chcete takového hafana, tak proč ne.
Jen ho musíte mít od štěněte abyste ho lépe mohly vychovat a on aby si zvykl na život v bytě. Musela byste s ním pravidelně chodit na procházky a dopřávat mu dobrou stravu.
Jen hlavně, aby neštěkal až bude v bytě sám. To by se asi sousedům moc nelíbilo.

Tlaky

Já bych psi v paneláku zakázal.Je to týrání zvířat.Když vidím ,jak ráno odejdou lidi do práce a přijdou domů v 5 odpoledne,tak je to hrůza.

iwrana

Po celém bytě budete mít spoutu chlupů i když ho budete vyčesávat a když bude venku pršet a příjdete s ním z procházky bude vám celý byt páchnout.

led

Ak sa mu budete venovať, chodiť s ním von, nie je problém, aj keď je to trošku veľké „zvieratko“
Ale, doporučujem vám, kúpte si nový gauč, zo starého vás rýchlo vyhodí a on bude z neho sledovať televiziu. :)