Damiana

Novinky na odpovědích?

1)Když se nyní zobrazují všechny otázky společně, znamená to, že se počítají stejně i body v oblasti Ankety a zábava?
(Nejsem chamtivá na body, jen to chci vědět.)
2)Co to znamená, když mi někdo (nebo já jemu) pošle žádost o kontakt a zařazení si ho do svých následovníků? Když přijmu, co to pro mě znamená? Bude mít můj e-mail apod.?
Ptám se asi naivně, ale jsem tu „první den“. A z odstavce v Nápovědě jsem toho moc nevyčetla, kromě toho: bude váš následovník a vy ho budete následovat. Hm, fajn, ale co to přesně znamená.
Díky. 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

Damiano jsem z toho taky jelen, chybí tu náhled, doplňte odpověď nebo jestli jsem slepá, než se zorientuju bude už zítra :DD
Doplňuji:
jo a zjistila jsem, jak se dívám zpět na svoje odpovědi, tak se vždy načte naprd stránka s otázkama a musím se vracet !!
to je ale blbě vyřešený !!

Další odpovědi
annas

Damiano, bodování anket a zábavy prošlo změnami. Původně tato kategorie nebyla. Když ji admini zavedli, odpovědi v ní se nehodnotily. Později tento systém admini zrušili a bodovalo se všechno, stejně jako dnes. Jen bodové ohodnocení je jiné.
Když se zpočátku řadily všechny otázky za sebou, bez ohledu na to, zda jde o otázky o počasí, co jste měli k obědu atd. stěžovali se uživatelé, že se musí těmito otázkami probírat. Proto vznikla nová kategorie Zábava a ankety. Další stížnosti – získávají se převážně body, nikoliv za odborné odpovědi, ale za otázky chatovací. o nichž jsem se zmínila.
To byl také jeden z hlavních důvodů, proč mnoho kvalitních uživatelů odešlo. Jsem zvědavá, jjak se situace bude vyvíjet dál.