Avatar uživatele
Damiana

Novinky na odpovědích?

1)Když se nyní zobrazují všechny otázky společně, znamená to, že se počítají stejně i body v oblasti Ankety a zábava?
(Nejsem chamtivá na body, jen to chci vědět.)
2)Co to znamená, když mi někdo (nebo já jemu) pošle žádost o kontakt a zařazení si ho do svých následovníků? Když přijmu, co to pro mě znamená? Bude mít můj e-mail apod.?
Ptám se asi naivně, ale jsem tu „první den“. A z odstavce v Nápovědě jsem toho moc nevyčetla, kromě toho: bude váš následovník a vy ho budete následovat. Hm, fajn, ale co to přesně znamená.
Díky. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, iceT, Andělé, Hlada, briketka10 před 4409 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Damiano jsem z toho taky jelen, chybí tu náhled, doplňte odpověď nebo jestli jsem slepá, než se zorientuju bude už zítra :DD
Doplňuji:
jo a zjistila jsem, jak se dívám zpět na svoje odpovědi, tak se vždy načte naprd stránka s otázkama a musím se vracet !!
to je ale blbě vyřešený !!

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Damiano, bodování anket a zábavy prošlo změnami. Původně tato kategorie nebyla. Když ji admini zavedli, odpovědi v ní se nehodnotily. Později tento systém admini zrušili a bodovalo se všechno, stejně jako dnes. Jen bodové ohodnocení je jiné.
Když se zpočátku řadily všechny otázky za sebou, bez ohledu na to, zda jde o otázky o počasí, co jste měli k obědu atd. stěžovali se uživatelé, že se musí těmito otázkami probírat. Proto vznikla nová kategorie Zábava a ankety. Další stížnosti – získávají se převážně body, nikoliv za odborné odpovědi, ale za otázky chatovací. o nichž jsem se zmínila.
To byl také jeden z hlavních důvodů, proč mnoho kvalitních uživatelů odešlo. Jsem zvědavá, jjak se situace bude vyvíjet dál.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vagra Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek