magicm18

Noví spolubydlicí

Tak ,se k nam nastehovali 1.12.2010 novi najemnici.Do paneloveho domu s druzstevnim,vlas­tnictvim.Jsou to lide romskeho puvodu a je to nepochopitelne ,co uz vse stacili znicit.Treba vcera vykopli plastove dvere.Ja opravdu,ale opravdu nehazim vsechny Romy do jednoho pytle,ale je to hruza.Mate dobre,nebo spatne zkusenosti s romy ,cikany?

Nejlepší odpověď
BEAES

Vyhýbám se jim, co to jde, nemám dobré zkušenosti!

Další odpovědi
Mili @

já zatím nedobré.....
už mě okradla i cikánka při tzv. věštění z ruky, o které jsem nestála, ale ona se holt neptala, nemluvě o tom, že se kolem mě postavilo asi 10 cikánů…
a mám i jiné prima zážitky s tímhle etnikem…

aramah

Tak to vás lituji.Napište po novém roce, tedy jestli bude váš barák ještě stát.

vecernice

Neustále probírané téma.Myslím že jim nikdo zdaleka tak neškodí,tak jako oni.Sice nevím proč,ale je to v nich a čím dál tím horší.Znám pár dobrých cikánů u kterých málem trpím komplexem jak mají krásný byty.A ti se za ty ostatní dokonce stydí,ale je jich opravdu jen pár.Podotýkám že v žádným případě nejsem rasista,ale schválně -atˇ ty dveře dají do pořádku,to bude překvapení.