hubickova

Noví mobilní operátoři

Někde jsem zaslechla reklamu na nového mobilního operátora.Nevím přesně,jak se jmenoval,jen jsem stihla,že volání za 2,50 a internet v mobilu zdarma.A Blesk mobil to není.nestihla jsem název.Jak se jmenuje a je to fakt,že má net v mobilu zdarma?

Nejlepší odpověď
www

Těch nových je už více a ještě další přibudou!
Různý internet „zdarma“ za budou poskytovat i další, zatím je tedy moudré ještě trochu počkat 😉
Tři noví jsou ve zdroji, ovšem i oni ještě neřekli vše.
Doplňuji:
Konkrétně Mobil.cz se svými 200MB dat na internetu vůbec nenadchne ty, co mají net pouze v chytrých telefonech, navíc to má ještě další „ale“. Jiným to ale stačit může.

Zdroj: aktualne.centrum­.cz/ekonomika/na­kupy/clanek.phtml?id=77­9497

Další odpovědi
ADSL.cz

Dobry den, internet zdarma nabízí Mobil.cz, ale to ZDARMA má jisté omezení. Srovnání s BLESKmobilem čtěte http://www.ad­sl.cz/clanky/bles­kmobil-nebo-mobil-cz

iceT

Já si vybrala číslo u Mobil.cz s předvolbou 730,ale jak jsem zjistila,takovou stejnou předvolbu má i T-mobile.Jinak mě je net v mobilu docela ukradený,můj chytrý telefon není zase tak chytrý a blbě se na něm serfuje,navíc mám internet doma,tak net v mobilu je mě stejně na nic.V novém mobilu jsem měla internet i nachystaný,ale denně mě sežralo 15 kč z kreditu,tak jsem to nechala zrušit.I těch nových „operátorů“ mě stejně facinuje jen to volání do všech sítí za 2,50,tedy snad s výjimkou pevné linky.
Doplňuji:
Též doplním,že jsem akorát zjistila ,že na číslo Mobil.cz zřejmě nepůjde odeslat sms z internetu,jsem to to zkoušela u předvolby 730,u toho čísla jak jsem psala výše,a nejde to.U Blesk mobilu nevím.

marci1

Mobil.cz.

HakitoCZ

Jasně, jde o mobil.cz. Vypadá to, že internet v mobilu je zcela zdarma. Po vypršení limitu 200Mb se zpomalí na 16kbps a stále neplatíme. SMS za 1.50 a minuta za 2.50. Asi bych si ho pořídil, líbí se mi, ale někde jsem četl, že během léta se vyrojí velké množství dalších operátorů, tak je moudřejší si počkat a nechat se přesvědčit.
Doplňuji:
Více informací na http://mobil.czhttp://is.gd/ZPH8JI