Kryšpín

Novela Občanského zákonníku upravuje

Tzv. Distanční smlouvu na př. po monitorování v telefonu, je to dobrý zákon, či to nahrává také šmejdům

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Hans51

Ne

Máte mylné informace. V první řadě podotýkám, že ve slově zákoník se nevyskytuje zdvojené „n“. Dále, tzv. distanční smlouvy byly už dávno upraveny i v zákone č. 40/1964 Sb., občanský zákoník (někdy zvaný též starý). Od 1.1.2014 je účinný zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (nazývaný stále nový ⇒ ale vzhledem k tomu, že je účinný již déle než dva roky, bych toto označení už nepoužíval). Tak jako tak, distanční smlouvy nejsou žádnou novinkou a už vůbec nejsou zavedeny novelou stávajícího občanského zákoníku 🙂