simir7

Novela občanského zákoníku,dědictví a dluhy.

Dobrý den.Podle nového občanského zákoníku který má platit,jak to bude s dluhy?Budou je muset platit děti i když se zřeknou dědictví?

Nejlepší odpověď
hanny 2

V případné novele obč. zákoníku se budou dědit veškeré dluhy, ale dědictví odmítnout půjde i nadále.
Přečtěte si diskuzi – http://www.emi­mino.cz/disku­se/dedictvi-a-dluhy-86014/

Martinero

Dobrý den, je možné někde do této novely nahlédnout a přečíst si přesné znění? je kolem toho spousta názorů většina se různí. Děkuji.