Zvědavý

Nové dioptrické brýle

Mám 1 den nové brýle. Potřeboval jsem o malinko silnější protože už vidím rozmazaně písmena na tabuli ve škole. Prvních pár hodin bez problému ale na večer se mi trochu motala hlava.(po sundání) – Je to v pořádku ? Je pravda že si oči potřebují chvíli zvyknout ?

Odpovědi
anonym

Ano, je to běžné. Oči si zvyknou a bolesti hlavy ustanou. Nebude to trvat dlouho, většinou na to postačí pár dnů.

sabinka

když jsem si nechala udělat nové brýle také jsem měla takový problém, asi po 3 dnech to přešlo. Chtěla bych se hned zeptat v jaké optice sis nechal udělat brýle? Potřebovala bych nové a v optice kde jsem si nechala naposledy dělat to trvalo přes dva týdny, chtěla bych nějakou, kde se to vyřídí raz dva.

Broukk

kamarádka měla stejný problém, drželo ji to asi týden, byla strašně nervózní ale naštěstí ji to přešlo :) už se s ní nedalo vydržet. To je fajn, že mají oční testy zdarma, většinou v jiných optikách je zdarma udělají ale pokud si nakoupíte u nich za x korun.