SimcaKupkova

Nová žehlička – zničené vlasy

Koupila jsem si před měsícem novou žehličku na vlasy od značky ETA „Keramicko – turmalínová žehlička na vlasy COLORINO“ málo často jsem si žehlila vlasy ale s touto žehličkou si je žehlím každý den od té doby co si je žehlím mám takové divné vlasy jako by byli potažené nějakým si povlakem,nedokážu to popsat ale nejsou tak lesklé a zdravé jako přes tím. Může to být tou žehličkou?

Nejlepší odpověď
P.T.

Může být. Na těchto levných žehličkách není možnost digitálního nastavení teploty a chybí displej. Je možné, že jste si vlasy zničila nesprávnou teplotou (vysokou).

Další odpovědi
kocickaaa

každá žehlička ničí vlasy méně nebo více, zkuste vyživující kondicionéry nebo speciální přípravky na vlasy, které se žehlí. nebo zkuste takové ty kondicionéry na neposlušné vlasy (třeba u oriflame)a nebudete muset žehlit vůbec

žolik

Určitě jsi si zničila vlasy,jde to upravit,zajdi do prodejny kdes to koupila dej reklamací na výrobek.musíš mít kvalitní šampony,kondicionér s vytamíny.

Zdroj: žolík

Džuls

Určite to môže byť aj žehličkou. Aj keď- ja si tiež žehlím vlasy skoro každý deň a nemám ich poškodené. Avšak nesúhlasím s názorom, že LEN, používanie vyhladzujúcich prípravkoch vlasy úplne vyrovná. U niektorých vlasov to jednoduhco nie je možné. Ja používam klasický šampón proti lupinám- Head& Shoulders, na to ešte jeden šampón, lebo pri prvom umývani odchádzajú nečistoty a pri druhom sa vlasy vyživujú a regenerujú, následne používam kondicionér na vyrovnávanie vlasov, a ešte aj kúru na vyrovnávanie. A na suché vlasy kondicionér v spreji. Viem, je toho dosť, ale na vlasy jednoducho nedám dopustiť. A pred žehlením používam sprej pred žehlením od got2b.

Pája04

V každé drogerii mají speciální krém proti poškození vlasů žehličkou.Běžně stojí kolem 150 kč.Vlasy si natřeš krémem před žehlení a potom jsou vlasy chráněny před teplem žehličky.Také ale není dobré žehlit si vlasy každý den, protože tvoje vlasy potom budou zničené.Doporučuji si je žehlit tak 3×-4× týdně.:)