♥♥♥

Nová verze SKYPE, prosím rychlou pomoc.

Dobrý den,
nainstalovola jsem do PC novou verzi Skype, a teď mi nechce vůbec naběhnout, nesvítím zeleně, pouze nabíhá, rposím jak to mám opravit, díky

Odpovědi
Liara

zkus skype přeinstalovat, a pokud to nepomuže tak to možná bude chtít nové ovladače nebo nevim…je tady hodně věcí co by to mohlo způsobit…výkon počítače atak…přinejhorším si najdi instalačku na starší verzi a holt si skype nebudeš aktualizovat což by dočasně mohlo pomoct