Avatar uživatele
Jahoda

Nová verze Skype?!

Zdravím! Teď jsem byla na Skype a zobrazilo se mi toto: „Nová verze byla stažena-Aktualizovat?“. Klikla jsem na Aktualizovat. Začalo se mi to stahovat a během dvou minut to bylo stáhlé. Poté jsem se přihlásila, ale žádná změna. Pořád byla ta samá verze Skype (mám verzi 4.1). Nevíte co to bylo, že jsem to aktualizovala, ale žádná změna nenastala? Proč se mi to teda objevilo? Moc děkuji a přeji hezký večer 🙂
Doplňuji:
Teď jsem klikla na „Vlastnosti“ a místo 4.1 už mám verzi 4.2, ale ta změna tam není vidět. Možná na ni ale časem přijdu. 🙂 Uvidíme..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, rynek878 před 5085 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Nejspíš šlo o „bezpečnostní záplatu“ a je možné, že se v označení verze neobjevila, stejně jako ve vzhledové stránce programu.

Pravěpodobně se změnilo číslo sestavení programu, které by mělo být napsané v dialogu „o programu“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SinceX

Změna je, když s někým voláte, tak tam máte nabídky mikrofonu, webkameru atd. Jinak, doporučuji přeinstalovat,budou se Vám sekat hovory. Jinak snad změna není, maximálně ještě ve Skype Accesu ale to je spíše pro firmy, ne pro obyčejné uživatele Skypu. :))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek