BEAES

Nová televize pro ženy

Od 3.9. začíná v ČR vysílat televizní kanál Universal Chanel, má vysílat 24h. denně v českém jazyce. Bude dostupný na digitální, kabelové a satelitní TV. Víte o tom?? Více na www.universal­chanel.tv.cz

Nejlepší odpověď
Earl Sin

Bylo by to hezké, ale stránky nefungují :(
EDIT: Nicméně je to jen změna názvu HALLMARKu,

http://www.pa­rabola.cz/clan­ky/4030/univer­sal-channel-tv-program-pro-prvni-dny-vysilani/

Výcuc z textu:

Začátkem příštího měsíce dojde k další poměrně zásadní změně v placené televizi v České republice a na Slovensku. Dne 3.9.2010 ve 21:00 hodin dojde k rebrandingu seriálového a filmového kanálu Hallmark Channel na Universal Channel.

Další odpovědi
panenka

Nevím ted jsem se to dozvěděla od tebe.Uvidím jestli nám tento program zařadí když mám kábelovou televizi.