Nová spolužačka

Teď jsem nastoupil na SŠ a mám spolužačku, která se mnou bydlí i na intru (na jiném patře...). A furt se na sebe díváme i usmíváme(a mě se i líbí) a já chodím k ní na pokoj a ještě s její kamarádkou se pořád smějeme :) :D a třeba mi říka abych se pro ni stavoval (odpoledne když něka jdu...) a tak. :D tak jsem se chtěl zeptat jestli to může třeba něco i znamenat, já vůbec nevím, třeba mi něco nazančuje a já to přehlížím, prostě jsme asi magor :D :) Děkuji, dobrý večer :) :D
Doplňuji:
omlouvám se za překliknutí :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle té tvé "rozchechtané" zprávy, která smajlíky fakt hýří, v tom pěkně lítáš. Být zamilovaný je to nejkrásnější, ne?:-)
Evidentně tvé krásce také nejsi šumák, když se culí i ona. Tak to zbytečně nepřehlížej - to není moc galantní. Být tebou, pozvala bych ji někam na zmrzku nebo do kina - no prostě někam, kde vám nebudou křenit kámošky - a pak už ti nezbývá, než vyjít s pravdou ven. Neznám ženu (ani dívku), která by muži (klukovi) dala facku za to, že jí řekne, jak je krásná a jak moc se mu líbí. Obvykle spíš následuje jiný lepan...:-)

Další odpovědi:

Nepřestávej se usmívat (!!!) a jednej!

Zlatý

Navzájem se přitahujete,to je jasné,je to doba namlouvání,krásné období předcházející vztahu,užívej si to!!!
Doplňuji:
Máš jí plnou hlavu,chodíš jako tělo bez duše,na nic jiného nemyslíš,máš nepřítomný pohled, a "motýlky v břiše"?Tak je to jasný........z toho bude láska jako tráááám!!!

Bronzový

Já myslel, že na střední jsou lidé už rozumní a druhá puberta příjde na vysoké :-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.