Broniek

Nová spolužačka

Teď jsem nastoupil na SŠ a mám spolužačku, která se mnou bydlí i na intru (na jiném patře…). A furt se na sebe díváme i usmíváme(a mě se i líbí) a já chodím k ní na pokoj a ještě s její kamarádkou se pořád smějeme :) :D a třeba mi říka abych se pro ni stavoval (odpoledne když něka jdu…) a tak. :D tak jsem se chtěl zeptat jestli to může třeba něco i znamenat, já vůbec nevím, třeba mi něco nazančuje a já to přehlížím, prostě jsme asi magor :D :) Děkuji, dobrý večer :) :D
Doplňuji:
omlouvám se za překliknutí :)

Nejlepší odpověď
Damiana

Podle té tvé „rozchechtané“ zprávy, která smajlíky fakt hýří, v tom pěkně lítáš. Být zamilovaný je to nejkrásnější, ne?:-)
Evidentně tvé krásce také nejsi šumák, když se culí i ona. Tak to zbytečně nepřehlížej – to není moc galantní. Být tebou, pozvala bych ji někam na zmrzku nebo do kina – no prostě někam, kde vám nebudou křenit kámošky – a pak už ti nezbývá, než vyjít s pravdou ven. Neznám ženu (ani dívku), která by muži (klukovi) dala facku za to, že jí řekne, jak je krásná a jak moc se mu líbí. Obvykle spíš následuje jiný lepan…:-)

Další odpovědi
anonym

Nepřestávej se usmívat (!!!) a jednej!

hanny 2

Navzájem se přitahujete,to je jasné,je to doba namlouvání,krásné období předcházející vztahu,užívej si to!!!
Doplňuji:
Máš jí plnou hlavu,chodíš jako tělo bez duše,na nic jiného nemyslíš,máš nepřítomný pohled, a „motýlky v břiše“?Tak je to jasný........z toho bude láska jako tráááám!!!

KdoSiOdJinud

Já myslel, že na střední jsou lidé už rozumní a druhá puberta příjde na vysoké 😁