Bronzový

Nová reklama na dezinfekční prostředek.

Dnes jsem šokovaně koukala na novou reklamu na jeden nejmenovaný dezinfekční prostředek. Aktérka tam stejným hadrem myla lednici, dřez, odpadkový koš, vanu a záchod. Tak si říkám, nebylo by na místě každou věc, nebo alespoň záchod, vanu a odpadkový koš mýt jiným hadrem, než všechno ostatní v domácnosti? A to dezinfekce nedezinfekce?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Tak když si představíš, že tu reklamu točili třeba 4hodiny, tak už musela být ta místečka docela ošudlaná, bez ohledu na to, v čem ten hadr máchala :-) Nevím, ale co je universální smrdí tím, že se nehodí k ničemu :-) Na záchod stejně nejlíp funguje klasický OCET! Sice nevoní, ale taky tolik nestojí a ruku k nosu, milí uživatelé WC, kolikrát čichat vůně smísené s pachy je horší, než když nic nesmrdí ani nepáchne :-). Ocet pachy chytá, takže já mám ve skřínce nad WC mističku s octem a je po problému:-)

Další odpovědi:

Bronzový

Mě spíš fascinuje reklama na Cilit Bang nebo na co to je, jak ta ženská tam má zas...lednici a vanu. Pochybuju, že to tak někdo má. A když, tak je to stejně prase a nepotřebuje žádnej Cilit, protože by na to ani nezabral.
Fakt se člověk nestačí divit.....

Já nedám dopustit na výrobek Pursue na toalety s organickou kyselinou a na vanu používám výrobky řady L.O.C.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.