afro.minerva

Nová reklama na dezinfekční prostředek.

Dnes jsem šokovaně koukala na novou reklamu na jeden nejmenovaný dezinfekční prostředek. Aktérka tam stejným hadrem myla lednici, dřez, odpadkový koš, vanu a záchod. Tak si říkám, nebylo by na místě každou věc, nebo alespoň záchod, vanu a odpadkový koš mýt jiným hadrem, než všechno ostatní v domácnosti? A to dezinfekce nedezinfekce?

Nejlepší odpověď
Q

Tak když si představíš, že tu reklamu točili třeba 4hodiny, tak už musela být ta místečka docela ošudlaná, bez ohledu na to, v čem ten hadr máchala 🙂 Nevím, ale co je universální smrdí tím, že se nehodí k ničemu 🙂 Na záchod stejně nejlíp funguje klasický OCET! Sice nevoní, ale taky tolik nestojí a ruku k nosu, milí uživatelé WC, kolikrát čichat vůně smísené s pachy je horší, než když nic nesmrdí ani nepáchne 🙂. Ocet pachy chytá, takže já mám ve skřínce nad WC mističku s octem a je po problému:-)

Další odpovědi
anetadela1

Mě spíš fascinuje reklama na Cilit Bang nebo na co to je, jak ta ženská tam má zas…lednici a vanu. Pochybuju, že to tak někdo má. A když, tak je to stejně prase a nepotřebuje žádnej Cilit, protože by na to ani nezabral.
Fakt se člověk nestačí divit.....

kuldas7

Já nedám dopustit na výrobek Pursue na toalety s organickou kyselinou a na vanu používám výrobky řady L.O.C.