Nová paměť RAM do MSI GE620DX-457CS

Dobrý den, potřebuji poradit. Chci si do svého notebooku MSI GE620DX-457CS koupit další paměť RAM, ale nikde jsem nezjistil jakou tento notebook maximálně podporuje. Věděl by někdo kde to zjistit? A dále případně jakou RAM koupit, jelikož notebook má 4GB tak jsem myslel žebych si koupil další 4GB, ale zjistil jsem akorát že má 2 sloty na DDR3 a už nevím jestli je to 2 a 2 nebo 4GB. Předem děkuji.

Odpovědi:

Pokročilý

nevím přesně kolik notebook pojme maximální paměti, ale já když jsem si sestavoval PC, tak jsem měl win 7 -32bit a ty pojmou pouze do 4 GB ať mám sebelepší počítač.Teď mám 16GB na win7-64bit ajde to v pohodě.Takže já jsem řešil problém pouze s OS.Víc poradit nedokážu

Stříbrný

1. Důležitý je procesor - tento notebook by měl být vybaven Intelem Core i5, ověřte.
2. Na tu stávající paměť se budete muset podívat osobně, výrobce údajně některé kusy osazoval jedním 4GiB modulem a tudíž jeden slot zůstal volný a jiné kusy osazoval dvěma 2GiB moduly a tudíž žádný slot volný.
3. Platí-li bod 1., pak maximální podporovaná paměť je 16GiB, zdroj viz níže. Zároveň tam však píšou, že existuje nepřeberné množství paměťových modulů na trhu, proto, v rámci zamezení nekompatibility nového a starého paměťového modulu, je nejlepší řešení kontaktovat nejbližší sevisní centrum MSI a požádat o konzultaci.

Zdroj: http://cz.msi.com/service/faq/ 658.html

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.