hubickova

Nová Oskarta

V nabídce Oskarty je internet do 500kb na 24 hodin zdarma.Jak tomu mám rozumět?Co všechno se dá stihnout na tom netu – jedná se o tarif pro 12-ti letou slečnu,takže jde spíš o Facebook a přehrávání videí…Mám to zkusit objednat?

Nejlepší odpověď
Bedy

Doporučuju Vám Mobil.cz, nabízí totiž internet zcela zdarma, byť ta rychlost není úplně závratná, ale po dobití kreditu se na 30 dní zrychlí na plnou rychlost. Limit tam je 200MB na ten měsíc, což je pro představu tak na zhlédnutí jednoho videa v mobilní (nižší) kvalitě o délce 2 minut každý den.
Na Facebok stačí ten pomalý internet.

Ceny – minuta volání do všech sítí za 2,20 Kč*, SMS za 1,50 Kč, MMS za 5 Kč.
*Platí do 31. března, poté cena za minutu je 2,50 Kč.

Mimochodem – ten internet u Oskarty je zdarma jen nějak do května 2014. Pak je zpoplatněn. Toto je jen lákadlo na nové zákazníky.

Další odpovědi
anonym

500 kB? – to je tak maximálně na prohlížení mailů – u videa (samozřejmě záleží na rozlišení a fps) půjde o několik, max. několik málo desítek, sekund…Zbytečné – resp. naprosto nedostatečné.