Nová mailová adresa

Chtěla bych Vás všechny poprosit o radu. Má stará mailová schránka už neexistuje,neznám již ani staré heslo. ale mám na ní napojený profil na BADOO. Teď se nemůžu k profilu dostat. Mám novou mailovku, ale ta mi není nic platná. Můžete mi, prosím poradit????Díky moc

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Založit si nový profil na badoo pod novou emailovou adresou. A toto sdělit tvým případným přátelům, že to jsi ty.

Další odpovědi
anonym

zapomela jsi uvest kde mas tu puvodni schranku … kdyby to byl rekneme gmail existuje cela rada zpusobu jak zapomenute heslo obnovit pocinaje jeho zaslanim na svuj byvaly mail, konce moznosti heslo vydedukovat jinymi metodami … nejlepsi bude kdyz pristoupis na svuj webmail a tam najdes odkaz „zapomela jsem heslo“ (nebo podobny) a budes se ridit pokyny

NickD

U přihlášení k e-mailu je pod údaji odkaz na zapomenuté heslo.KOntrolní údaj pro zapomenuté heslo si vypňujete při zakládání e-mailu,proto tuto položku nikdy nepodceňujte!
Na badoo se přihlašte přímo na domovské stránce a přihlašte se odtut.Budete potřebovat přihlašovací jméno a heslo.Opět máte možnost pro zapomenuté heslo.Nezapomeňte případně informovat na změnu e-mailové adresy nebo vám je admin pošle na tu původní!