Jak u notebooku zrušit nouzový režim?

Nákým nedopatřením jsem si aktivoval nechtěně NOUZOVÝ REŽIM a nevím jak ho vypnout. Tím pádem mám notebook nepoužitelný(nemůžu hrát, poslouchat muziku,koukat na film ani na internet) :/ Jinak mám notebook zn. HP 255 s WINDOWS 8.1. Děkuji za každou odpověd

Odpovědi:

Stříbrný

To není normální stav. Nouzový režim se spouští na vyžádání uživatele nebo Windows samotných. Je-li vše v pořádku, po nejbližším startu či restartu musí Windows naběhnout do řádného režimu. Pokud se tak nestane a Windows uvízly v cyklu a stále dokola spouštějí nouzák, dá se vyzkoušet při startu obnova poslední funkční konfigurace - pokud menu nevyjede samo (totéž menu, kde je nabízeno spuštění v tom nouzáku), dá se vyvolat mačkáním klávesy F8 ve správné chvíli. Pokud to nevyjde, dá se ještě zkusit zvolit jiný bod obnovení, nežli poslední funkční, toto se spustí z téhož zmíněného menu položkou Opravit tento počítač. Selže-li i toto, nezbývá, než v tom nouzáku zazálohovat uživatelská data a Windows přeinstalovat.

Zkus ho restartovat nebo se koukni na internet pokud máš možnost z mobilu, ... Doporučuji kontaktovat nejbližší PC opravnu - pokud máš telefonní seznam - když nefachá PC, ale určitě si udělej zálohu na externí disk (normálně zkopírovat nejdůležitější). A ještě když už PŘEINSTALOVAT tak v opravně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.