Petr En

Poradíte, jak vyřešit popsaný problém s klávesou Fn určenou k nastavení, např. jasu, kontrastu nebo zvuku?

Původní neotázka
Notebuk s vadnou klávesnicí má připojenu USB klávesnici. Jak nahradit Fn klávesu k nastavení např, jasu a kontrastu nebo

Notebuk s vadnou klávesnicí má připojenu USB klávesnici. Jak nahradit Fn klávesu k nastavení např, jasu a kontrastu nebo zvuku ???

Odpovědi
Roman71

Systém od systému se to liší, ale vždycky je nějaká možnost definice „klávesových zkratek“ pro usnadnění práce a nastavování hardware. Chce to hledat v nastavení.