nwm

Notebooky do 20000 Kč s lepší grafikou

Dobrý den potřebuji notebooky do 20000Kč ale nějaký lepší abych moch nátáčet hry jako minecraft, skyrim, assassins, atd.Ale zároveň ho chci používat i na škole.Poraďte nějaký lepší aby se při mulťákových hrách nesekalo natáčení atd. Děkuji

Nejlepší odpověď
cochee

Na natáčení her nepotřebuješ lepší grafiku, než která stačí na hraní těch her. Na to potřebuješ výkonnější procesor, aspoň core i5. Grafika samozřejmě diskrétní, ne integrovaná, se svojí vlastní RAM. Hlavní RAM aspoň 6 GiB. Že to chceš i do školy je nepodstatné, do školy ti stačí i netbook s atomem, takže tento notebook by zvládal školní věci s prstem v nose.