frankie89

notebook – zvuk

proč mi na noťasu jakoby „pulzuje“ zvuk? Ať si pustím písničky přes cd nebo třeba na youtube a neposlouchám přes sluchátka, tak se mi zvuk ubere a zase přidá, takhle to jde pořád dokola, ale jen u písniček, u filmů či seriálu ne.
Doplňuji:
www: to snad ne, ten notebook mám dva dny, je nový… 🙂

darius: jsem totální lemplík v těchto věcech, co přesně bych si měla na zvuku zkontrolovat?

Nejlepší odpověď
www

Pokud to dělá jen přes repráky, bude vadný zesilovač. Asi potřebuje servis ☹.
Doplňuji:
Tak žádný problém. V servisu či prodejně ti poradí!

Další odpovědi
darius

Může být špatně nastavený ekvalizér. Koukni do Ovládací panely → Zvuk