Tomas744

Notebook zamrzne při prohlížení netu

Při prohlížení internetu mi občas kompletně zamrzne obraz. Pomůže jenom vypnutí natvrdo. Dělá to téměř vždy, když se na stránce vyskytuje video ve Flashy(hlavně youtube). Dělá to ve všech prohlížečích. Zkoušel jsem Memtest na RAM, testování HDD, testy GPU, reinstal flashe i prohlížeče, ccleaner a buhužel bez úspěchu. Poslední možnost je reinstal Win do čehož se mi kvůli zálohám nechce. Filmy FullHD, hry není problém, ale pustím video na Youtube a konec. Vypnul jsem ve flashy HW akceleraci a pořád to samé.

HP 4510s, Win7 Ultimate
Doplňuji:
POužívám Firefox, ale k zamrznutí došlu i u IE a Chrome.

Odpovědi
anonym

Jaký používáš prohlížeč?
Doplňuji:
Já přešel k Mozilla a nyní bez problému. Tak v tom ti neporadím. Možná gecco, ten je dobrý v PC.

cochee

Máš to pokažené. Ať navymýšlíš, co chceš, nakonec steně dojde k tomu reinstalu Widlí. Věř mi.

gecco

Barbakane, díky za důvěru – ale v tomto fakt nevím…

anonym

Na onom světě(víš kde) jsi mi pomohl, a nejen mě, až moc. Nebuď skromný. 🙂