Tibca1

Notebook + sluchátka

Dobrý den chtěl by jsem se zeptat.
Mám notebook a koupil jsem si sluchátka a když mluvím sliší to i okolí neví někdo jak to nastavím aby to slyšelo pouze to co se mluví do mikrofonu?
Mám WIN 7 64× bit.
Dík.
Doplňuji:
ten jack mám 2v1 mám jakoby sluchátka a mikrofon v jednom kabelu, který strčím do noťasu

Odpovědi
anonym

Máte jack strčen do sluchátek? Máte ve zvukové kartě nastavené audio výstupy?
Doplňuji:
Nemožné mít vstup a výstup na jednom jacku, leda by se jednalo o mobilní sluchátka

Orange

Tak jedině snížit citlivost nebo nastavit „push-to-talk“ tedy aktivovat mikrofon až po stisku klávesy.

praivo

Máš zastrčený i jack mikrofonu (růžový) do příslušné zdířky v počítači? To, co popisuješ, vypadá, jako by pracoval jen mikrofon integrovaný.