notebook ovladače

Ahoj prosím vás potřebuji pomoct v servisu jsem nechal 1100kč a nic mi s tím neudělali. Mám notebook Asus A6000 A6km koupil jsem ho z aukra.
11krat jsem tam nahrál windowsy XP a vždycky mi to háže erory např. jsem na nb hodinu nebo pár minut a začne mi blikat obrazovka nb pípá klavesnice a myš je zaseklá musím ho vypnout na tvrdo pak jsem tam dával visty u toho to jen zamrzlo žádný blikání tak že zase natvrdo a u windowsu7 to šlo dobře jen nevím kde pro tento asus mám stahnout ovladače pro tyhle win7.Ale mám spíš obavy že v notebooku je něco špatně dškuji

Odpovědi
tuCZek

to Ti v servise neřekly kde je chyba? Asi hódně divnej servis

http://www.nbser­vis.cz/asus-po-zapnuti-se-vypne-probliknou-kontrolky/

Michal Kole

Zkuste nějaké testy stability, např. nějakou starší verzi 3D Marku ten je tuším zdarma, ať vyloučíte chybu hardwaru, ale myslím si, že oprava bude dražší než nový notebook a nekupoval bych na aukru, ale u solidního prodejce, třeba CZC

kudm05s

Pokud použitý notebook tak koupit nějaký manažerský, třeba Dell nebo IBM/Lenovo ThinkPad, ty jsou dělány na delší životnost,co se týká vašeho notebooku tak tady je odkaz http://suppor­t.asus.com.tw/dow­nload/ je tam pouze podpora pro win vista, nicméně zvuk a grafika pokud je ati nebo Nvidia tak by se daly ovladače sehnat na jejich stránkách, pokud je to Intel tak by to mohlo fungovat samo. Alternativa grafik je jěště na http://www.ome­gadrivers.net/
Je možné že vám nepůjde kamera a bluetooth. Pokud máte Windows 7 32 bit tak některé ovladače půjdou z windows vista 32 bit. Ty systémy mají podobné jádro. Někdy to chce jen zadat emulaci ve vlastnostech. Pro tento notebook neni na Win7 kompaktibilita.