Misak22

Notebook nebo stolní Pc?

Zajímalo by mě kolik lidí zde má stolní pc a kolik notebook?? Já mám notebook.
Doplňuji:
Já si chci zase časem dokoupit stolní PC.

Nejlepší odpověď
quentos

stolní PC; donedávna se o něj dělil se sestrou, ta naštěstí s nástupem na střední dostala svůj notebook ;{)=

Další odpovědi
BEAES

Obojí

Miroslavst

stolní pc.

panenka

Já mám stolní PC notebook si budu kupovat.

dagry

Já jsem „podědila“ po synovi stolní, akorát jsem si přikoupila vícepalcový monitor a „pařím o dušu“.

anonym

obojí, ale víc používám NTB

GangstaHelper

Stolní PC. Popravdě bych v tuto chvíli o notebook ani nestál. (protože nějaká 15" pro mě nemá cenu a větší už je zas tak těžký, že to je tak akorat na tahání do postele, a tak rozežraný nejsem)

Miky&Miky

notebook…jedine..je usporny na misto..muzu ho pouzit at sem kde sem..kdykoli

Lucimia

Notebook. Bohužel, počítač si přivlastnila sestra, takže jsem si musela koupit notebook. Jsem na VŠ, takže mi to zatím vyhovuje.

infant

Určitě stolní PC, z hlediska ergonomie i dokupování dalších dílů se mi zdá lepší. U NTB je obojí komplikované. O nákupu notebooku jsem uvažoval, ale dal bych zřejmě přednost lehkému malému netbooku. Popřípadně bych si připlatil u výkoného notebooku a koupil si nějaký model s malou úhlopříčkou. Přece jen tahat s sebou 15ti palcovou krávu je moc. Nešel bych rozhodně přes 13, spíš menší.

Zdroj: infant.blog.cz

davieva60

Stolní PC, Pro mou práci je vhodnější.

oskar

Stolni počitač.

Misak22

Já si chci zase časem dokoupit stolní PC.

Tombik

Dyť jo :) ten je lepší :))