pavlos1113

notebook mám windows7,tam os ie jak dám stránku do oblíbených

Doplňuji:
v ie oblíbené/přidat nemám,proto jsem položil otázku,na google chrome jsem se neptal

Nejlepší odpověď
cochee

Moc tomu, cos napsal, nerozumím, pokud jdeš na internet přes Internet Explorer, stránku dáš do oblíbených tak, že stiskneš Ctrl-D.

Doplňuji:
Napsals tam „tam os ie“ čemuž jsem nerozuměl, ale odhadl to správně; má odpověď platí.

Další odpovědi
Bedy

Navštivte stránku, kterou chcete dát do oblíbených, klikněte vpravo nahoře na hvězdičku /je tam ikonka baráčku, hvězdičky a ozubeného kolečka) a tam je tlačítko Přidat k oblíbeným položkám a nebo to jde rovnou přes tu klávesovou zkratku Ctrl+D.

Jinak zmíněný Google Chrome bych moc nedoporučoval používat, přecejen sleduje aktivitu svých uživatelů (cop stahujete, jaké stránky navštěvujete, atd.). Internet Explorer se dost zlepšil, už s příchodem 9. verze se z něj stal pomalu nejlepší prohlížeč a desátá to jen potvrdila.

S tou bezpečností – ActiveX tam sice stále je, ale je to natolik chráněné, že dnes už není třeba se bát a co se týká bezpečnosti jako takové, tak díky filtru SmartScreen patří k nejbezpečnějším prohlížečům co se týče odhalování různých falešných stránek jako phishing a tak podobně. I to potvrzují testy společnosti NSS Labs, která se tím zabývá dost dlouho. Internet Explorer 10 není Internet Explorer 6.

O špehování Google skrz Google Chrome se můžete dočíst třeba zde: http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/

A když už jiný prohlížeč, tak bych zvolil Firefox či Operu. Osobně však nevidím důvod přecházet na jiný prohlížeč, když je tazatel na Internet Explorer zvyklý.

Jsemtady

Stahni si google chrome a tam mas pak nahore v rohu hvezdicku.
Myslim ze v tom IE je nahore oblibene/pridat.

anonym

musím se trochu zastat uživatele „Jsemtady“ .. jeho rada sice není přímo k dotazu ale přesto radí dobře.

Místo internet exploreru je opravdu mnohem rozumnější používat raději ten chrome http://www.go­ogle.com/intl/cs/chro­me/ … jednaj je technologicky mnohem vyslpělejší a druhak na internet explorer cílí drtivá většina útoků, takže jsi hned na ráně a procházení internetu nemusí být zrovna bezpečné 🙂

do oblíbených přidáš kombinací kláves ctrl+d , a totéž funguje v exploreru i v tom chrome.

cochee

ge0rge: vše je relativní a zde i lidský názor. Než chrome, který považuju za malware, tak to radši opravdu ten ubohý MSIE. Naprostá drtivá většina útoků dávno necíli na MSIE, ale na Adobe Flash, Javu a Adobe Reader.