Avatar uživatele
pavlos1113

notebook mám windows7,tam os ie jak dám stránku do oblíbených

Doplňuji:
v ie oblíbené/přidat nemám,proto jsem položil otázku,na google chrome jsem se neptal

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3914 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Moc tomu, cos napsal, nerozumím, pokud jdeš na internet přes Internet Explorer, stránku dáš do oblíbených tak, že stiskneš Ctrl-D.

Doplňuji:
Napsals tam „tam os ie“ čemuž jsem nerozuměl, ale odhadl to správně; má odpověď platí.

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Navštivte stránku, kterou chcete dát do oblíbených, klikněte vpravo nahoře na hvězdičku /je tam ikonka baráčku, hvězdičky a ozubeného kolečka) a tam je tlačítko Přidat k oblíbeným položkám a nebo to jde rovnou přes tu klávesovou zkratku Ctrl+D.

Jinak zmíněný Google Chrome bych moc nedoporučoval používat, přecejen sleduje aktivitu svých uživatelů (cop stahujete, jaké stránky navštěvujete, atd.). Internet Explorer se dost zlepšil, už s příchodem 9. verze se z něj stal pomalu nejlepší prohlížeč a desátá to jen potvrdila.

S tou bezpečností – ActiveX tam sice stále je, ale je to natolik chráněné, že dnes už není třeba se bát a co se týká bezpečnosti jako takové, tak díky filtru SmartScreen patří k nejbezpečnějším prohlížečům co se týče odhalování různých falešných stránek jako phishing a tak podobně. I to potvrzují testy společnosti NSS Labs, která se tím zabývá dost dlouho. Internet Explorer 10 není Internet Explorer 6.

O špehování Google skrz Google Chrome se můžete dočíst třeba zde: http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/

A když už jiný prohlížeč, tak bych zvolil Firefox či Operu. Osobně však nevidím důvod přecházet na jiný prohlížeč, když je tazatel na Internet Explorer zvyklý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jsemtady

Stahni si google chrome a tam mas pak nahore v rohu hvezdicku.
Myslim ze v tom IE je nahore oblibene/pridat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

musím se trochu zastat uživatele „Jsemtady“ .. jeho rada sice není přímo k dotazu ale přesto radí dobře.

Místo internet exploreru je opravdu mnohem rozumnější používat raději ten chrome http://www.go­ogle.com/intl/cs/chro­me/ … jednaj je technologicky mnohem vyslpělejší a druhak na internet explorer cílí drtivá většina útoků, takže jsi hned na ráně a procházení internetu nemusí být zrovna bezpečné 🙂

do oblíbených přidáš kombinací kláves ctrl+d , a totéž funguje v exploreru i v tom chrome.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

ge0rge: vše je relativní a zde i lidský názor. Než chrome, který považuju za malware, tak to radši opravdu ten ubohý MSIE. Naprostá drtivá většina útoků dávno necíli na MSIE, ale na Adobe Flash, Javu a Adobe Reader.

před 3913 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek