AndreiRanger

Notebook easyNote po vstupu do uživatelského rozhraní freez

Zdravím, čím by mohlo být spůsobený kolaps notebůku po vstupu do uživatelského rozhraní??

Notebook se spustí až do chvíle kdy má dojít na zvolení uživatelského účtu, po vstupu na účet problikne pozadí a obrazovka z černá, všechny nápady vítány:-D
Doplňuji:
Ani největší amatér nezapříčiníl zamrznutí počítače pomocí klávesnice…
WIN 7 disk zformátován a systémy kompleně přeinstalovány, vzhledem k tomu, že chyba se stále vyskytuje bude to opotřebovaný hardware – příliš ošoupaná klávesnice nejspíš…

Předávám odborníkům k analýze – neřešte..

Odpovědi
Chico

Aha, tak to je spousta možností. Bylo by dobré kdyby jse příště uvedl podrobnější informace, jako třeba: co to je za notebook přesně, jaký máte systém, je to nový stroj, přeinstaloval jste ho, co jste s ním dělal předtím / naposled, atp.

Zatím to vypadá na chybu mezi klávesnicí a židlí, bez podrobnějších informací vám nikdo nepomůže. I snimi to ale zřejmě neopravíte.

badisko

Bude to hardware … ale vis co ztahni a vypal toto … http://www.ubun­tu.cz/ nebo spuust z flesky jako live a pak urcite vyloucis chybu systemu pokud bude problem pretrvavat je to opravdu chyba hardvare ...... PS ; Nejses trochu narusenej?..myslim po mentalni strance ..?..