srbul

Notebook do letadla.

Dobrý den, 1.7. letím do Arménie a zajímá mě, zda bych si mohla vzít s sebou notebook do letadla jako příruční zavazadlo. Ještě mě zajímá, zda mi ho budou nějak prohledávat atd. Někde jsem četla, že se prý notebook nesmí nechat projít rentgenem. Je to pravda?
Děkuji předem za veškeré odpovědi :)

Nejlepší odpověď
huxa

Notebooky si lidé do letadla berou běžně, naštěstí se různé ty kontroly dat neschválily, takže ti ho prohledávat nebudou :)
Rentgen by mu teoreticky neměl nějak moc ublížit, ale neriskoval bych to a dal ho mimo rentgen.

Další odpovědi
badisko

blbost …litam s notasem bezne prece si ho nedam do kufru kdyz vim jak se na letistich k bagazi chovaj…:D…navic ho na letisti vyuzivam ke kraceni volne chvile ..:D

danyy

Rentgen by mohl poškodit hard disk ale nemusí a prohledávat ti ho nebudou

srbul

A jde to vůbec, dát to mimo rentgen? Jinak děkuju :)

jpau

Max co se po Tobě bude chtít je abys ho zapnula.