Notebook Acer

Na spodní liště postrádám ikonu na vypnutí notebooku jak ji vrátít zpět Děkuji F.

Odpovědi
Bedy

Na spodní liště Windows ikonka pro vypnutí notebooku není. Tu najdete ve Startu. Jinak existují prográmky na vypnutí počítače, například WinSnap, apod. Stačí mít takový program nainstalovaný a jen si překopírovat nebo přetáhnout ikonku z plochy či Startu-Všechny programy spouštěč na lištu rychlého spouštění.

Při nejhorším můžete použít program Obnovení systému, který obnoví nastavení a jiné zásahy do systému na datum, které si zvolíte. O své dokumenty se bát nemusíte. Najdete to v Start-Všechny programy-Příslušenství-Systémové nástroje.

Pokud tam máte Debian, Ubuntu nebo jinou linuxovou distribuci, klikněte si na lištu pravým tlačítkem myši a tam zvolte Přizpůsobit panel nebo Přidat nové položky (záleží jaké tam máte prostředí, jestli Xfce, Gnome, apod.). Tam si najděte položku Tlačítka akcí (odhlášení) – ale zase, záleží na konkrétním prostředí, které používáte. U Gnome či KDE, apod. to může být malinko jinak než u Xfce.