kristyjar13

Notebook a netbook:

Chtěla bych se zeptat. Já bych chtěla netbook- dcera notebook. Myslíte že by mi netbook stačil na kancelářské práce grafika, různé programy, Net??? A notebook- za kolik si myslíte že jí ho mám koupit aby na něm šlo všechno- hry, Net atd. Uvítám i odkazy na dobré PC za levnou cenu 🙂
Děkuji za rychlé odpovědi.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Já to vyřešila kompromisem, k netbooku můžu připojit externí mechaniku, kterou jsem si sama sestavila. Netbook byl pro mne řešením, abych mohla mít připojení k internetu i mimo domov a je o dost lehčí než notebook. V současnosti bych ale pro tyto účely volila spíš tablet.

Další odpovědi
Reckini

Netbook by si měl člověk vyzkoušet jestli mu bude sedět, je totiž menší a tedy se na něm hůř pracuje. Lze to vyřešit připojením externího většího monitoru. Na grafiku nevím co tím myslíte, složitější grafické programy zvládají jen výkonné PC. Radši bych si ale už připlatil pár tisíc za vetší notebook.
Notebook pro dceru by měl stačit kolem 9 až 10 tisíc. Hlavně brát výkonnější procesor a grafiku, nekoukal bych na značku a na RAM. Odkaz dávat nebudu, je mnoho dobrých notebooku v různých akčních cenách.

kobranek

Vyměnil bych to. Abys Ty měla Notebook a dcera Netbook.

DaveR

Netbooky jsou nad natebooky lepší jen v hmotnosti (pokud plánujete hodně přenášení, doporučuji netbook). Já bych si vybral notebook. Zvlášť když dcera chce hrát hry. Tady je jeden dobrý za skvělou cenu http://www.al­za.cz/hp-pavilion-dv7-4050ec-d320432.htm a myslím že to někde najdete ještě levněji, to je první link co jsem našel. :)

Zdroj: http://www.al­za.cz/hp-pavilion-dv7-4050ec-d320432.htm