Heřman

Notebook – a jeho součástky

Dobrý den. Chci se zeptat mám notebook a chci zjistit která součástka je v notebooku je nejdraší a jestli je lepší tu to otázku udělat jako anketu.

Nejlepší odpověď
www

Záleží na druhu ntb, k čemu je primárně určen.
Ten pro kancelářskou práci je jinak a jinými součástmi vybaven než ntb herní či „dětský“.
Přesněji mne nic konkrétnějšího nenapadá, zkrátka liší se grafikou, HDD, RAM, OS, atd. a podle toho i cenou velikosti, schopnosti, ap. těchto „součástí“.

led

Najdrahšia súčiastka v NB je väčšinou, aj keď sa to nezdá, display. Tvorí od 1/3 až 1/2 ceny.