Pájo

Notebook a externí (elastická) klávesnice. Jak prosím nastavit? Díky.

K položení tohoto dotazu mne inspiroval dotaz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-notebook-s-klasickou-klavesnici-potrebuji-aby-insert-page-down-byli-nad-sipkmi-dekuji

Řeším podobné… chci si koupit elastickou klávesnici k notebooku.(jak radí bolak v původní reakci).

Jak poté v notebooku snadno nastavit, aby „externí klávesnice“ pracovala jako primární, místo té vestavěné a po odpojení se to dalo znovu snadno převést zpět?

/já tedy zatím zkoušel na notebook připojit starou klávesnici pomocí adapteru kulatá zástrčka/USB a tak to nekomunikovalo/

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Redukce nefungují často

Je to USB zařízení, takže stačí připojit a Windows si sám najde ovládače.

U bezdrátu je to trochu problém, musí se nejdříve nainstalovat ovládače z CD/netu.