Miroslavst

Notebok a napájení

Asi to bude znít divně, ale fakt to nevím. Musí být v noteboku baterie nebo stačí napájet přes tu zdířku vzadu pomocí trafa?
Samozřejmě, že bych nemohl zapnout mimo síť, ale baterie je asi k.o.

Nejlepší odpověď
roxy52

To teda by mě taky zajímalo a hned to jdu zkusit.......­.............­.......a výsledek je takovej,že tam baterie být nemusí.Normálně se to rozeběhlo.Otázka je,jak dlouho to poběží.Podle mě by to mělo jít,protože napájení tam je.

Další odpovědi
Bumbes

Péče o baterii v notebooku
http://itty.cz/pece-o-baterii-v-notebooku
http://www.ma­xiforum.cz/in­dex.php/topic,86671­.0/wap2.html?PHPSES­SID=305c783ff87402c391ad­0373cbff839e

ReHu

Možná to je podobné jako u CD přehrávače a tam to lze také pouštět bez baterií pouze přes trafo.

elminka

Podle mě tam baterie musí být,to podle mé zkušenosti.Zkoušela jsem mít noťas bez baterie jen na napájení ze sítě,šlapal,ale jen na dva pokusy zapnutí.Potře­tí,když jsem ho chtěla zapnout,už se nerozjel,byl mrtvý,nešel nastartovat.Musela jsem tam baterii znovu vrátit,aby se probral.To jsem zkoušela dvakrát…a je to tak.
No prostě bez ní to nejde!!

nabubindes

funguje bez baterie