Frogman

Nosíte v létě do bot ponožky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano

Vždycky, nedovedu si představit, že by to šlo i bez nich. Nesmí se to ale moc dlouho přehánět, to aby potom člověk ty fusekle postavil do kouta, než je vypere. Nosím je i do sandálů a prdím na to vyžadují oděvní předpisy.

Další odpovědi
anonym

Ano

Pokud jdu v plných botách (polobotky, tenisky) tak ano, pokud v sandálech tak ne.
Ono nelze chodit po celou dobu v jedněch botách.Jsou dny kdy je zima (jako třeba tento týden) a jsou dny, kdy jsou vedra a tam se hodí sandály či vietnamky ( v kterých chodím rád).

Drap

Jiné

Záleží jak do kterých.Pokud si beru polobotky, nebo vysoké turistické boty, beru si ponožky. Pokud nosím páskové sandály, tak bez ponožek. Pokud to jde, tak v létě chodím co nejvíce bos, taky bez ponožek.

tforro

Ano

Ponožky mám na noze když lezu do pracáků,botasek, gumáků,sandálů a pantovfí.

jirka F

Ano

brillant

Ano

Rokio

Ano

Ano, vždy.

anonym

Ano

do bot vždy. nechat si zpotit nohu a pak jí přilepenou rvát z boty, není můj koníček. sandály nenosím, takže tam není co řešit

da ny

Ano

Do plných bot, botasek, tenisek aj.
Sandály nosím naboso, někdy baleriny.
V Chorvatsku nás mají za neslušné bídáky, pokud nenosíme ponožky do sandálů 😉

Kulpix

Někdy

qwer00007

Ne

isteron

Ano

dudu

Ano

anonym

Ano

Jen né bílé.

suaeda

Ano

Do plných bot vždy. Sandály nemám v oblibě a na dovolené např. u moře courám jen naboso v pantoflích.