Nechápavé

Nosíte už zimní bundu???

Nejlepší odpověď
gecco

Ne…
Proč bych (si) to dělal???
___
Před nedávnem, ve výšce cca 1900 mnm, bylo sice zataženo a foukalo, ale i tak bylo asi 7°C – na co bych tu zimní bundu měl???
😉

Další odpovědi
quentos

Ne, od skončení zimy k tomu zatím nebyl důvod, stačila buď tlustá mikina, nebo dvě tenké bundy. A to jsem z Podkrkonoší – nepředpokládám, že nějaká oblast (snad krom vyšších poloh Krkonoš) by na tom byla hůř…

štamgast

Ne.

zjentek

nestraš, vždyť je to tam dneska na kraťasy a asi to tak přes víkend i zůstane

ivzez

Ne.
Nosím tenkou jarní bundu jenom s podšívkou.

tony2412

chodím pouze v košili zatím

Rommart

NE.
Na zimní bundu je jak píší kolegové ještě velmi brzo. A dle předpovědí to nevypadá že bych jí nějak brzo vytáhl. Já jsem na tom stejně jako vyhlášený nositel kraťasů i v zimě Pavel Nový

anonym

to bych musel vynechat mikinu a tu jsem zatím ještě pořádně neoblékl. jinak lidé kolem mne už zimní bundy nosí, já jí však nosím až v zimě

anonym

Ne,to je poněkud brzo,jen podzimní.

mosoj

A co bych nosil v zimě ?

ReHu

Zimní bunda je na zimu.
Zatím stačí mikina.