Weroniq

nosíte spodní prádlo vám pohodlné nebo oku partnera lahodící?

klasické bílé/černé nebo nějaké rafinované krajkové, které ale pod tričky může být vidět, krajka může řezat…

Nejlepší odpověď
anonym

Optimální je, když splňuje oba parametry, což je částečně i otázka vzájemného vývoje vkusu a tolerance.
Vzhledem k nedokonavému tvaru slovesa nosíte (míněno převážně a obvykle), jsou ještě situace, kdy si jeden z partnerů vezme jednorázově záměrně dráždivé prádlo pro zvláštní příležitosti.
P.S. Gott třeba nosíval za svobodna provokativní tanga, což vím od své kamarádky, která od něj posléze dostala (na tehdejší dobu) parádní kožich z Německa.

Další odpovědi
led

To mám aj ukázať?
🙂
Doplňuji:
nech sa páči:
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1212nadap072506616­800237.jpg
vo všetkej nevinnosti 🙂

arygnoc

led:

ano.

led

zábery z kankánu 🙂