Avatar uživatele
ReHu

Nosíte softshellové kalhoty? Můžete doporučit, nebo ne? Lépe s rubní stranou z počesaného fleecu?

Za zkušenosti dík.

(Pokud se dá rekreační turistika považovat za ostatní sport:-) )

Dámo, díky ta reakci.
To přesně jsem potřebovala vědět. Zvažovala jsem bez fleecu a chtěla vědět, jak jsou prodyšné, jestli se v nich budu hodně potit, produk větru atd.
Takže na jaro, podzim moc ne, spíš na zimu, že? Raději s fleecem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, gecco před 3012 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dáma z ČR

Sosoftshellové kalhoty jsou fajn, na turistiku přímo super :)
Dobře se nosí a rychle schnou, což je super když na túře náhodou zmokneš.
Sice nevím jaké přesně chceš jestli slabé nebo trochu teplejší.

Ale z vlastní zkušenosti ti nedoporučuji teplejší softshellové kalhoty bez fleecu.
Jedny takové mám a jsou defakto nenositelné. Člověk se v nich hrozně potí a to je nenosím teple! když si je obléknu v chladnějším počasí tak je v nich zas zima, protože studí, jak tam není ten fleece. Zkusila jsem si je vzít na lyže se spodkama a taky nic moc.
Nevím jestli jsem narazila na špatný kus, ale teplejší bych bez fleecu už nekoupila.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

nevím jak u kalhot, ale v práci jsme fasovali (jen mistři), softshellové bundy s fleecem a když jsem jí nosil, tak jsem nesměl nic dělat, jen sedět a koukat, jinak okamžitě zpocený a nevětralo to. musel jsem to přestat nosit, protože jsem v tom byl jak vykoupanej 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek