arygnoc

Nosíte so sebou zbytočnosti?

Ešte keď boli staré občianske preukazy (tie červené knižky), nosil som v ňom štvorlístok.
Dnes v taške na doklady nosím kamienok od dcéry (už roky), v aute mám šálku na kávu (tiež spomienku), plniace pero, ktoré nepoužívam, strieborný zapaľovač (ten používam), nejaké sponky na papiere, gumu ([nie ochranu] načo mi tam je?), švajčiarsky nožík a kopec kadejakých potvrdení, ústrižkov.

A vy?

Nosíte so sebou zbytočnosti, či nejaké amulety?

Nejlepší odpověď
venkovan

Asi 20 kg sádla – podle doktorů.

Další odpovědi
tom004

Slušný vetešnictví.Možná by se vyplatilo začít prodávat.Při dnešních cenách benzinu by to na nějakou tu decku hodilo. 🙂 Ale určitě bych ve svém autě našel podobné „ptákoviny“. Např. CD přehrávač,který jsem zatím nepoužil.

quentos

jasně, kopu… tedy chci říct NE, všechny ty pičičandičky, co nosím, jsou šíleně důležité. Stejně jako Vy taky nosím švýcarskej nožík (ovšem ne originál) – ten rovněž není zbytečnost, neboť kdykoli dojde baterie kapesního přehrávače, nelze ji vyndat jinak než právě pomocí nožíku… v peněžence se mi taky najde spousta sežvaněných papírků, paragonů, vstupenek. Do práce a na turnaje tahám plyšovou žábu – primární funkce záložka do knihy, slouží ovšem i jako talisman pro štěstí. Tudíž taky ne zbytečnost, naopak důležitost přímo životní.
Doplňuji:
pusinka50: jo tak kaštany, to je taky moje. Ale jen na podzim a v zimě, takže jsem si na ně nevzpomněl. To je pak vždycky rachot, když si po příchodu domů stáhnu kalhoty, chci je pověsit a na ty kaštany zapomenu…

pusinka50

Já nosím v kabelce 2 údajně léčivé kamínky a v kapse krásnej kaštan, ten prý dodává všeobecně sílu:-) jo a díky za připomenutí, v autě musím vyházet přihrádku, už přetéká:-)

KdoSiOdJinud

V peněžence čtyřlístek od moc dobré kamarádky, jinak ne-e. :)

briketka10

taky mám v peněžence ty papírky „navíc“ a malý švýcarský nožík velký jen 5cm, ale ostrý třeba na obranu i když myslím, že šanci bych neměla, píšťalku jako talisman pro štěstí, malé zrcátko a hřebínek jímž se nikdy nešešu, tak ten je asi zbytečný, protože ty moje dlouhý kudrliny češu jednou za tejden, ale co kdybych třeba zmokla nebo tak nějak :D

Kohut57

Jsem vetešník z povolání, učím pár hodin na umělecké škole výtvarný obor, tak sbírám kde co. Manželka mi lecos tajně vyhodí, ale neví , že já to tajně sbírám a doplňuji a rovnou pak s tím do auta a školy. A tak vypadá i moje taška nebo tašky a peňeženka. Akorát pak vždy zírám , co to je a co s tím udělám. Jinak si připadám jak Hanzlík ve Slavnosti sněženek, nebo Andy Warhol se svými věžáky zbytečností.
Doplňuji:
Fetišista nejsem , ale klumpů mám na celou tržnici. Vím, že mám VŠE, jen systém ne. A tak pořád něco hledám. Ale umění je můj život, tak je to tak.

Damiana

Plno rtěnek. Mám opravdu hodně kabelek a tak si vždy do jedné hodím nějakou rtěnku a ta už tam zůstane. Střídáním kabelek je znovu „objevuji“.

A pak dvě důležité věci, rozhodně ne zbytečnosti! Léta mám v peněžence kartičku z Pexesa se Špagetkou. Druhou, pasující, má u sebe můj milovaný pejsek na věčnosti.
Ještě s sebou nosím fotku mého manžela, kterou v mých šestnácti letech pro mne tajně pořídila moje spolužačka, a o níž on, náš učitel, neměl ani tušení. Ani o tom, že jsem do něj tajně zamilovaná. Možná, že to pravidelné olíbávání fota mi ho pak „přičarovalo“ – co já vím! 🙂

bolak

Žádné zbytečnosti.

Nosím sebou ruličku hajzlpapíru, kdyby náhodou. Kdysi dávno sem sebou všude nosil klíč šestnáctku, všichni se mě pořád ptali proč to sebou tahám, a já jim říkal: „však uvidíte, blbouni“. Asi po třech letech sem se šel protáhnout ven, najednou vidím kámoše nakole. Přímo přede mnou šlápnul o trochu silnějc na pedál,
něco křuplo a upadla mu levá šlapka. Povídá „dohajzlu“, pak se na mě otočil: „hele, čirou náhdou nemáš…“ – „myslíš klíč šestnáctku, jasně že mám…“, vytáhnul jsem ho z kapsy a pasoval. Pak už jsem ho sebou nikdy nebral, páč sem věděl že už nebude potřeba.
Takže jak říkám, žádnou zbytečnost sebou nikdy netahám. Snad jen tu ruličku toaleťáku, ale mám pocit že i ona si jednou užije svých 5 minut slávy.