mosoj

Nosíte náramek s hologramem ?

Pokud ano, vnímáte nějaký účinek ?

Nejlepší odpověď
Ocko0001

Ano nosil jsem náramek cca za 500,– Kč nic moc jsem nevnímal..Podle mě to je podvědomím že věříš že ti bude líp.. Ale možná to co jsem měl byl nějáky aušus ;)

Další odpovědi
Drap

Nenosím, tudíž ani nic nevnímám

Ano-ja

Moje známá ho nosí kvůli rovnováze a stabilitě, zkusili jsme pokus:
Chytla jsem si za zádama ruce a ona se na moje dlaně zkusila zapřít a ja jsem skoro přepadla dozadu a když mně dala náramek tak jsem se ani nehla…ale myslím si že je to v hlavě – sugesce :D :)… a kdysi si zkusila dát na ruku asi 10 náramků a že jí nebylo dobře, točila se jí hlava a taak – že opravdu se cítí dobře s jedním..takže nevííím no

Natee

Půjčovala jsem si ho a také zkoušela; Předklon, kam až rukama sáhnu na podlahu bez náramku a pak s ním. S náramkem jsem dosáhla níž, dotkla jsem se větší plochou dlaně. Ale může to být v hlavě, jak bylo řečeno.. =)